دسته‌ها
آرشیو خبری مازندران

افتتاح طرح توسعه کاسپین لوله طبرستان در جویبار

همزمان با ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت و باحضور استاندار مازندران در مراسمی طرح توسعه کاسپین لوله طبرستان در جویبار افتتاح شد.

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما

سیدمحمود حسینی پور در ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت در آیین افتتاح طرح توسعه کاسپین لوله طبرستان در جویبار، افزود: بخش خصوصی امروز در بی اثر کردن تحریم ها خوش درخشید و آنان از افتخارات این نظام هستند.
وی ادامه داد: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی طی دو سال گذشته به درستی وارد میدان شدند.
استاندار به اهمیت و رویکرد نزدیک شدن دولت سیزدهم به شاخص های مدیریتی دولت رجایی و باهنر اشاره کرد و گفت: عمق مدیریتی و اثر گذاری دولت باهنر و رجایی به رغم حضور کوتاه مدت بسیار زیاد بوده است، چراکه خالصانه و صادقانه در دل مردم کار کرده است.
حسینی پور با اظهار این که اخلاص در عمل و همراه با توجه به انجام ارزش های انقلاب اسلامی معیار دولت رجایی و باهنر بوده است، افزود: دولت های پس از آن نیز که با معیار و شاخص های دولت رجایی و باهنر نزدیک بوده اند، توفیقاتی داشتند.
استاندار مازندران تصریح کرد: مدیری که امروز به مردم خدمت می کند باید در کنار مردم باشد، یعنی درب اتاق شما مسوولان همیشه باید به روی مردم باز باشد.
حسینی پور ادامه داد: بدست آوردن توفیق خدمت مدیریتی در انقلاب اسلامی یعنی این که با اخلاص در دل مردم قرار بگیربم، بدانید فاصله بین مردم و مسوولان حربه دایمی دشمنان است اما دولت مردمی آیت الله رئیسی با اخلاص در عمل این فاصله را به حداقل رسانده است.

وی به مسیر عاشورایی و اربعینی مدیریت جهاد ی دولت اشاره کرد و گفت: مدیریت امروز کشور برای برون رفت از مشکلات اقتصادی مدیریت انقلابی برگرفته از مسیر عاشورا و اربعین حسینی است.
نماینده عالی دولت در مازندران با بیان این که این استان در تولیدات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی کشاورزی نقش محوری در کشور دارد، گفت: در سال جاری ۲۰ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری یکهزار و۳۹۰ میلیارد تومان در بخش صنعت به بهره‌برداری رسید.
استاندار مازندران با ذکر این نکته که دست و پای مازندران را در ایجاد و فعالیت صنایع مادر به بهانه محیط زیستی بسته اند، گفت: کشاورزی مازندران و تولیدات آن به توسعه عملی ریل گذاری صادرات نیاز دارد، که البته در دو سال گذشته با توسعه زیر ساخت ها و توجه به کریدور شمال جنوب شاهد رونق اقتصادی کشور و شمال هستیم.
به گفته حسینی پور امروز مازندران در کریدور شمال به جنوب به درستی وارد میدان شده است.
وی تصریح کرد: هدف توسعه اقتصادی مازندران فقط با وحدت و همدلی بین تمام اقشار و گروه های سیاسی و اثر گذار محقق می شود، یعنی با صدای واحد باید به مسوولان ملی برسد که مازندران قوی در ایران قوی جایگاه ویژه‌ای دارد و این همصدایی محور برنامه ریزی استان شده است.
وی به اهمیت توسعه ارتباطات تجاری و اقتصادی مازندران با کش چکورهای همسایه خزری به خصوص روسیه اشاره کرد و گفت: پهلوانی و ببر مازندران با کشتی جویبار در خاطرات کشورهای مختلف دنیا حک شده است و امروز محصولات کشاورزی و صنعتی این شهرستان نیز باید به این کشورها صادر شود.
استاندار مازندران ادامه داد: امروز در کنار همت و اراده مردم راه توسعه و تعالی شهرستان جویبار با همراهی دولت هموار شده است.
به گفته حسینی پور جویبار در قیاس جهانی به عنوان پایتخت کشتی ایران و دنیا باید در مباحث اقتصادی نیز جهانی شود.

طرح توسعه شرکت کاسپین لوله طبرستان با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریالی و ۶ میلیون یورویی امروز سه‌شنبه با حضور استاندار مازندران به بهره برداری رسید.
با عملیاتی شدن این طرح ۱۵۰نفر از جوانان شهرستان جویبار مشغول به کار شدند. لوله های پلی اتیلن خطوط آب و گاز و کامپاند و گرانول پلیمری از محصولات این شرکت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *