دسته‌ها
آرشیو ساری

 سفر نماینده ولی فقیه و استاندار به روستای “اروست” چهاردانگه ساری

آیت الله «محمدی لائینی» نماینده ولی فقیه در مازندران به همراه «حسینی‌پر» استاندار و جمعی از مسئولین استانی در ویژه برنامه ۲۴ مهر سالروز ورود رهبر معظم انقلاب به روستای «اروست» در جمع مردم این روستا حضور یافتند و با آنها گفت‌وگو کردند.

عکاس(ارسالی) منبع: خبرگزاری دفاع مقدس

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در روستای اروست به مناسبت ۲۴ مهر سالروز ورود مقام معظم رهبری به این روستا در بخش چهاردانگه مرکز استان، اظهار کرد: از اینکه مسئولان بلندپایه استانی با حضور در این منطقه به بررسی مشکلات منطقه پرداختند و پای حرف مردم نشستند قدردانی می کنیم.

به گزارش بلاغ،وی با اشاره به وعده استاندار مازندران برای احداث پل در روستای اروست، افزود: یک استاندار انقلابی و یک دولت انقلابی پای حرف خودش ایستاده است، برای ما مایه تاسف است که مصوبات ۲۷ سال روی زمین بماند.

محمدی لائینی تصریح کرد: مشکل توسعه بافت روستا و آب کشاورزی و احداث پل و مشکلات دامداری از جمله مشکلات اساسی این روستاست که از زبان مردم آن شنیدم و حتما پیگیری خواهد شد و امیدواریم این سفر دل شما را شاد کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار توجه به داشته ها شد و گفت: همیشه از نداشته ها سخن گفتن دل انسان را مکدر می کند، یکی از بهترین داشته‌های این نظام و انقلاب خود مردم هستند، مردمی به خوبی مردم ایران وجود نداشته است و این را حضرت امام (ره) به صراحت فرمودند که مردمی به خوبی ایران در دنیا وجود ندارد. آب و گاز و برق و جاده و مانند آن هم داشته های ماست اما بهتر از همه اینها اینطور مردم انقلابی و ولایی هستند که ده ها فتنه را خنثی کردند.

این مسئول با اشاره توطئه اغتشاشاگران، تاکید کرد: چرا اغتشاش گران نتیجه نگرفتند، آن توطئه و طرح بزرگ از ماه ها قبل طراحی شده، آمدند زدند کشتند و شرارت کردند اما غلطی نتوانستند بکنند، اربابانشان هم اعتراف کردند که پروژه های آنها شکست خورد چون مردم همراهی نکردند؛ لهذا ما شما مردم را بهترین داشته های نظام می دانیم.

وی خطاب به جمع حاضر خاطرنشان کرد: قدر خودتان را بدانید، همانطور که قدر رهبر و نظام را می دانید قدر خودتان را هم بدانید، شما ملت خوبی هستید، قدر دین و ایمان خودتان را نیز بدانید، نماز را جدی بگیرید، خدا به برکت این دین و ایمان ما را هدایت کرده است.

محمدی لائینی ادامه داد: همانطور که دغدغه شغل فرزندان خود را دارید (و حق شماست) دغدغه دین فرزندان خود را نیز داشته باشید، مردم این منطقه ولایی و انقلابی هستند، انتظار ما این است که بافت سنتی، مذهبی و اخلاقی خودتان را حفظ کنید، ما نیاز به فرزندان انقلابی و دیندار داریم، امام زمان (عج) را همیشه به یاد داشته باشید که پشت این مملکت است‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *