دسته‌ها
آرشیو خبری

رونمایی از طرح‌های عمرانی هتل کوثر رامسر باحضور معاون رئیس جمهور

آیین رونمایی از طرح‌های بهسازی، نوسازی و توسعه هتل کوثر رامسر با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این مراسم با تشکر از خدمات سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر برای راه‌اندازی و احیای پروژه‌های نیمه‌تمام، گفت: افتتاح هتل خورشید هشتم در مشهد مقدس و مجتمع فرهنگی گردشگری کوثر ملک شهر اصفهان نیز برخی از اقدامات بوده است که این اماکن متعلق به خانواده ایثارگران بود ولی در گذشته مورد استفاده درستی قرار نمی‌گرفت.

به گزارش «ایثار»،معاون رئیس جمهور با اشاره به بالا بودن میانگین سنی ایثارگران، گفت: با توجه به کمبود زمان باید برای خدمت به ایثارگران با همت و سرعت بالایی اقدام کرده تا برنامه‌ها به ثمر نشسته و ایثارگران عزیز از این امکانات بهره‌مند شوند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: از گذشته دارایی‌هایی در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار داشت که برای بهره‌مندی مطلوب ایثارگران نیاز به بازسازی داشت که از جمله آنها هتل کوثر رامسر از مجموعه هتل‌های کوثر است که با همت سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر در حال بازسازی و بهره‌برداری است.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: برخی از طرح‌های نیمه‌تمام در کشور وجود داشت که خاتمه یافته و مجموعه‌هایی در تبریز، بندر انزلی، مشهد و اصفهان در حال بازسازی و بهسازی است و مقرر شده است تکمیل این طرح‌ها سرعت گیرد.وی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران مطابق برنامه‌ریزی‌ها به دنبال ایجاد مرکز اقامتگاهی برای ایثارگران در شمال کشور است، افزود: با توجه به حضور مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌های مازندران و گیلان در این مراسم امیدواریم برای تحقق این برنامه مهم با سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر و سازمان اموال و املاک کوثر به جمع‌بندی برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *