دسته‌ها
آرشیو خبری ساری مازندران

جلسه شورای اداری شهرستان ساری و تجلیل از کارمندان نمونه

جلسه شورای اداری شهرستان ساری به ریاست نوبخت فرماندار مرکز مازندران و با حضور حجت الاسلام حسینی کارنامی امام جمعه موقت شهر ساری، حجت الاسلام جبارزاده امام جمعه شهر کیاسر، حجت الاسلام اصغری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران، سرهنگ محمودی جانشین سپاه ناحیه شهرستان ساری، ابراهیمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ساری، قبادی شهردار ساری، معاونین فرماندار، بخشداران، شعبانی رییس شورای اسلامی شهر ساری، روسای شورای اسلامی در بخش ها و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار و در پایان جلسه از کارمندان نمونه دستگاههای اجرایی مرکز مازندران تجلیل شد.

عکاس(محسن هدایتی بنیادآباد) منبع: خزرنما

محمدعلی نوبخت فرماندار ساری در ششمین جلسه شورای اداری مرکز استان مازندران، وحدت و امنیت ملی را برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی مهم دانست و اظهار کرد: انسانیت، اخلاق و مردم‌محوری در دولت مردمی سیزدهم در اولویت قرار دارد.

به گزارش فارس ، نوبخت با بیان اینکه مدیریت ما در جمهوری اسلامی مدیریتی جهادی و مردمی است،گفت: پروژه‌ها بر زمین مانده از گذشته نشان دهنده می‌دهد که مسؤولان وقت اعتقادی به مدیریت میدانی نداشتند.

نوبخت با تاکید بر لزوم انجام کار میدانی توسط مدیران انقلابی، خاطرنشان کرد: موفقیت در ارائه خدمات نیاز به همدلی دارد، البته در حال حاضر شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های خوبی در مرکز استان در حوزه آموزش و پرورش و مسائل دیگر هستیم.

فرماندار ساری اضافه کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان جامعه است، انجام فضاسازی مطلوب برای تبیین این فرهنگ و تبیین فرهنگ مهدویت در جامعه ضرورت دارد.

وی با بیان اینکه وظیفه شورای شهر و شهرداری ارائه راهکار برای برون رفت از چالش‌ها، تاکید کرد: باید به پرداخت حقوق کارکنان شهرداری توجه شود، ضعف در این حوزه حاشیه‌سازی و عقب‌ماندگی ایجاد می‌کند.

نوبخت با اشاره به کسب رتبه برتر فرمانداری ساری در جشنواره شهید رجایی، تاکید کرد: برای پیشبرد بهتر اهداف نظام و انقلاب، باید سه قوه در کنار بدون سیاسی‌کاری خدمات مطلوبی به مردم ارائه دهند و هیچ مسئولی نباید با سیاسی‌کاری در خدمت به مردم کوتاهی کند. 

نوبخت با اعلام اینکه با هر اداره شهرستانی که در خدمت به مردم کوتاهی کند بدون تعارف برخورد خواهد شد، عنوان کرد: همچنین اسامی افراد به رسانه‌ها اعلام می‌شود، ساری برای توسعه و پیشرفت نیازمند همکاری همه دستگاه‌های اجرایی است.

یک پاسخ به «جلسه شورای اداری شهرستان ساری و تجلیل از کارمندان نمونه»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *