دسته‌ها
آرشیو خبری ساری مازندران

ورود رئیس جمهور به مازندران و استقبال رسمی مقامات در فرودگاه ساری

رئیس جمهور در شانزدهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی، دقایقی پیش با استقبال نماینده ولی‌فقیه در مازندران و امام جمعه ساری، استاندار و جمعی از مقامات محلی وارد مرکز این استان شد.

عکاس(محسن هدایتی بنیادآباد) منبع: خزرنما ‎

دکتر سید ابراهیم رئیسی در این سفر علاوه بر پیگیری روند اجرای مصوبات سفر دور اول دولت مردمی، چند طرح بهداشتی، درمانی از جمله بیمارستان 300 تختخوابی قائمشهر را به بهره‌برداری خواهد رساند.

دیدارهای عمومی با مردم شریف ساری و نوشهر ، شرکت در جشن احیای دهها واحد تولیدی و صنعتی راکد و حضور در نشست شورای اداری استان از دیگر برنامه‌های سفر رئیس جمهور به استان مازندران است.

رشد و شکوفایی ۳۰۰ واحد تولیدی در استان مازندران

رئیس جمهور در بدو ورود به استان مازندران در فرودگاه شهدای ساری گفت: مازندران ظرفیتهای زیادی در بخش های کشاورزی، صنعتی، گردشگری، جنگل و دریا دارد که می تواند زمینه رشد استان را فراهم کند.

حجت الاسلام رئیسی با عنوان اینکه این استان از ظرفیت نیروی انسانی مناسبی اعم از دانشگاه ها و حوزه ها برخوردار است، افزود: مازندران پیشینه مهمی در زمینه مفاخر جهان اسلام دارد.

او گفت: مازندران از نظر جغرافیایی نزدیک پایتخت است و به همین خاطر زمینه برای رشد بیشتر فراهم آمده است.

رئیس جمهور در ادامه افزود: در دور اول مصوبات مهمی برای استان داشتیم که در دور دوم هم پیگیر مصوبات دور اول هستیم و هم طرحهای جدیدی را تصویب خواهیم کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: یکی از مهم‌ترین کارهای ما در استان این بود که در این سفر شاهد رشد و شکوفایی ۳۰۰ واحد تولیدی بودیم که راکد بوده اند و در این سفر با بهره برداری از این واحدها شاهد اشتغالزایی برای افراد زیادی خواهیم بود.

او افزود: در بدو ورود به استان مازندران عرض سلام و ادب دارم به حضور مردم ولایتمدار استان مازندران اعم از خانواده های محترم شهدا، ایثارگران، جانبازان و دیگر قشرهای مختلف مردم و امیدوارم در این سفر آنچه را که مشکلات اساسی استان است بتوانیم بررسی کنیم و برای رفع آنها گام های اساسی برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *