دسته‌ها
آرشیو خبری ساری مازندران

همایش سراسری شکوه اقتدار بسیجیان در ساری

همزمان با سراسر کشور و به مناسبت هفته بسیج ، همایش بزرگ شکوه اقتدار بسیجیان همراه با اجتماع دختران حاج قاسم ا حضور سردار غیب پرور ” جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی علیه السلام ” و سردار مسلمی ” فرمانده سپاه کربلا ” در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد.

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما

سردار غیب پرور در همایش شکوه اقتدار بسیجیان و اجتماع “دختران حاج قاسم” در شهرستان ساری با گرامیداشت یادو خاطر امام راحل و ده هزارو ۴۰۰شهید دیار علویان با بیان اینکه هفته بسیج یادآور یک باقیات و صالحات از امام بزرگوار است افزود: موضوع تفکر بسیج مربوط به تولد انقلاب اسلامی نیست بلکه قبل از انقلاب، این تفکر نورانی توسط امام بزرگوار مطرح شد ،شک نداریم که این نوع نگاه و تفکر امام حکایت از دور اندیشی و عمق نگری ایشان بود .

وی بیان کرد:همه ما مدیون امام بزرگوار هستیم و اکنون نیز مقام معظم رهبری بزرگ بسیجی،علمدار و سکان دار انقلاب است که همه ما به ویژه بسیجیان باید در خیمه ولایت پیرو ایشان باشیم.
غیب پرور با تبیین نقش بسیج در فرآیند انقلاب اسلامی گفت:حتی افرادی که طرفدار انقلاب اسلامی نباشند اما انصاف داشته باشند شهادت خواهند داد که در نقاط وجایگاه مختلف کشور بسیج می درخشد در دوران دفاع مقدس،جهاد سازندگی ، در حوادث مختلف سیل،زلزله،عرصه های علمی،ورزش،هنر،جبهه مقاومت و دیگر عرصه های انقلاب بسیج با عشق،ایثار و فداکاری حاضر بوده است.

غیب پرور با بیان اینکه ۴۹روز غزه قهرمان قهرمانانه و مقاوم ایستادگی کرد و فرزندان دیروز با سنگ و امروز با موشک رژیم صهیونیسم را به‌ ستوه آوردند ادامه داد: در این ایام دشمن بیش از۱۴هزار انسان را قتل عام کرد دشمن ددمنش بداند ریختن بمب اتم روی یک قطعه ۳۶۰کیلومتر مربعی نشان دهنده شجاعت، فتح وپیروزی نیست بلکه نشان دهنده ذلت،نکبت و بدبختی است.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) ادامه داد: امروز بحمدالله چهره اقتدار بسیج در لبنان،عراق، یمن ،سوریه، افغانستان و در نیجریه درخشش گرفت و
طبق فرمایش مقام معظم رهبری رژیم صهیونیستی ضربه فنی شد شک‌نداریم حتی اگر آتش بس هم شود این رژیم جعلی کودک کش دیگر رژیم سابق نخواهد شد و دنیا شاهد بود.

غیب پرور گفت: مردم در تورنتو، لندن که زادگاه اسرائیل است‌،تایلند هنگ کنگ‌،مالزی، آمریکای جنوبی و دیگر کشورها در حمایت از غزه شعار دادند ،امروز آبرویی برای اسرائیل باقی نمانده است.

به گفته وی ،امروز شاهد همپوشانی بسیجیان در نقاط مختلف جهان نسبت به هم هستیم که جای شکر دارد همچنین بدانیم
بحمدالله در طلیعه ظهور قرار داریم و امیدواریم زیر پرچم ولایت پشتیبان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم تا پرچم انقلاب را به صاحب امربرسانیم‌.

فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا بیان داشت:بسیجیان ولی نعمتان جامعه هستند امروز به واسطه وجود بسیجیان، آنچه که دشمن طراحی کرد و به آن امید بست نقش بر آب شد.
سردار سیاوش مسلمی گفت:آنچه موجب امیدواری همه مردم است حضور شور آفرین، نشاط آفرین و با بصیرت بسیجیان در جامعه است و این شور و نشاط جمعی موجب ناامیدی دشمنان می شود.

وی تاکید کرد: اگرحضور باشکوه و جهادی بسیج در عرصه های مختلف اجتماعی،اقتصادی، فرهنگی،اقتصادی، محرومیت زدایی نبود قطعا مجموعه سپاه نمی توانست آنچه را که در ماموریتش در حفظ امنیت و صیانت انقلاب اسلامی است را انجام دهد.
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: امیدواریم همه ما در سنگر ولایت خدمت گذار خوبی برای مردم باشیم.

تنها راه پیروزی فلسطین و غزه قهرمان، ایستادگی مقاومت و بصیرت است
جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) گفت:مسلمانان غزه و فلسطین ثابت کردند حیات اسلام در پناه ایستادگی ، مقاومت و بصیرت است و قطعا با پایداری در این مسیر شاهد شکست دشمن و پیروزی ملت مظلوم فلسطین خواهیم بود‌.

ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *