دسته‌ها
آرشیو خبری مازندران

نور ؛مقصد بیست و دومین سفر شهرستانی استاندار مازندران 

سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران؛ در بیست و دومین سفر شهرستانی در راس هیاتی از مدیران استان به نور رفت. ‎

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما


استاندار مازندران، در این سفر با حضور در گلزار شهدای نور با آرمان های گلگون کفنان انقلاب اسلامی تجدید میثاق و به مقام شامخ شهیدان والامقام ادای احترام کرد.
آیین کلنگ زنی مسکن ملی 250 واحدی، بازدید از پروژه جاده کمربندی نور – رویان، بازدید از گلخانه تولید داروهای مکمل درمان دیابت و کم خونی، بازدید از پروژه گردشگری اودیما و نشست با دهیاران و شوراهای اسلامی در روستای کچل ده بخشی از برنامه های سفر بیست و دوم استاندار به نور بود.

استاندار در ادامه این سفر با اقشار مختلف مردم خانواده شهدا و نخبگان در نور دیدار کرد.

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی این منطقه برنامه بعدی استاندار بود.

در این سفرهای شهرستانی، هر یک از مدیران با حضور در ۲ تا سه روستای این شهرستان، مسایل و مشکلات مردم و روستاها را بررسی و شناسایی می‌کنند و آنها را برای جمع بندی و تصمیم سازی جهت برون رفت از آن ها در جلسه شورای اداری با حضور استاندار ارائه می‌دهند تا مسائل در زمان های تعیین شده و با راهکارهای مصوب، حل و رفع شود.

مصوبات این جلسات به دستگاه های متولی ابلاغ و پیگیری های لازم برای اجرای آن با جدیت صورت خواهد گرفت.

از اهداف اصلی سفر شهرستانی، بررسی نظامند مسائل منطقه به صورت عملیاتی است

سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران در ادامه سفرهای شهرستانی در بدو ورود به شهرستان نور، تکمیل طرح های نیمه تمام، ایجاد اشتغال و رفع چالش بیکاری جوانان را جزو اولویت های اساسی مسوولان ارشد استان برشمرد و گفت: هدف سفر شهرستانی در درجه اول بررسی نظامند مسائل شهرستان به صورت عملیاتی است. ‎

استاندار مازندران، آسیب شناسی همه جانبه را از جمله اهداف سفر شهرستانی برشمرد و گفت: ظرفیت‌های کشاورزی و اقتصادی شهرستان نور با هدف افزایش اشتغالزایی و رونق تولید و آبادانی این منطقه باید شکوفا شود.

سیدمحمود حسینی پور روز شنبه در ادامه سفرهای شهرستانی در بدو ورود به شهرستان نور در گفت و گو با خبرنگاران، تکمیل طرح های نیمه تمام، ایجاد اشتغال و رفع چالش بیکاری جوانان را جزو اولویت های اساسی مسوولان ارشد استان برشمرد و افزود: هدف سفر شهرستانی در درجه اول بررسی نظامند مسائل شهرستان به صورت عملیاتی است.

وی اضافه کرد: همزمان؛ مدیران کل ادارات به روستاهای این شهرستان غرب مازندران اعزام می شوند و مسائل این مناطق را بررسی می کنند تا در جلسه شورای اداری مصوبات مهم برای رفع مشکلات قدم های جدی تری برداریم.

حسینی پور تصریح کرد: نور از شهرستان های مهم استان و کشاورزی، باغداری و مباحث جنگل از مزیت های این شهرستان است که بتوانیم در احیای ظرفیت های منطقه قدم های بلندتری برداریم.

وی خاطرنشان کرد: در این سفرها آسیب شناسی همه جانبه ای در زمینه های مختلف صورت می گیرد تا بتوانیم مشکلات و موانع راه توسعه از جمله شهرستان نور برداشته شود.

شهرستان نور در غرب استان مازندران تاکنون ۶۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

سید محمود حسینی‌پور، استاندار مازندران امروز شنبه در قالب بیست و دومین سفر شهرستانی به همراه ۶۰ تن از مدیران استانی دستگاه‌های اجرایی به شهرستان نور سفر کرده تا از نزدیک مسائل و مشکلات این شهرستان را بررسی کند.

حسینی‌پور در این سفر همچنین با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و ایثارگران و فعالان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی شهرستان نور دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

برگزاری نشست شورای اداری شهرستان با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی و نشست خبری هم دو برنامه پایانی سفر استاندار مازندران به شهرستان نور اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *