دسته‌ها
آرشیو ورزشی

مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی استان در آمل

 روح الله قاسمی رئیس هیات اسکیت آمل و مدیر آکادمی اسکیت مازندران در حاشیه مسابقات اسکیت مازندران که به میزبانی آمل برگزار شد، گفت: در این مسابقات 370 ورزشکار دختر و پسر در قالب 32 تیم از 16 شهرستان در دو نوبت صبح و عصر باهم به رقابت پرداختند.

عکاس(سمانه قلی پور) منبع: پایگاه خبری بلاغ مازندران

وی با بیان اینکه هدف این مسابقات عنوان کرد: با استعدایابی و ایجاد انگیزه در بازیکنان بتوانیم برترین ها را مشخص کنیم تا با نشان دادن مسیر درست حرفه ای تر شدن این ورزش را دنبال کنند.

مدیر آکادمی اسکیت مازندران از حضور 8 رده سنی در این مسابقات خبر داد و افزود: نونهالان و نوجوانان و در رده سنی سال تولد 1387  تا 1395 سال در این مسابقات شرکت کردند.

وی از نتایج مسابقات اشاره کرد و گفت:در بخش پسران تیم رامسر در مقام نخست و تم بهشهر و امل  دوم و سوم شدند و در بخش دختران نیز جویبار تونست با بیشترین امتیاز تیمی اول و ساری و رامسر در مقام دوم و سوم قرار بگیرند.
قاسمی هدف از این مسابقات را بروز استعدادها خواند و اظهار کرد: با استعدادیابی  و ایجاد انگیزه در بازیکنان بتوانیم برترین ها را مشخص کنیم تا با هدایت درست، حرفه ای تر این ورزش را دنبال کنند.

قاسمی از استقبال خوب اسکیت سواران در این مسابقات ابراز امیدواری کرد و افزود:  مازندران با بیش از 2 هزار اسکیت سوار سامان یافته مقام سوم در کشور را دارد و حضور نزدیک به 400 نفر در این مسابقه گویایی علاقه به این رشته ورزشی در مازندران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *