دسته‌ها
آرشیو خبری مازندران

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نور باحضور استاندار مازندران

مراسم تکریم “احمد توکلی” فرماندار پیشین نور و معارفه “بیژن پولادی ” فرماندار جدید شهرستان نور برگزار شد.

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما

بیژن پولادی با حضور مقام عالی دولت در مازندران، امام جمعه نور، نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی، مشاور استاندار در امور محرومیت زدایی، مدیرکل روابط عمومی استانداری و مدیران و مسئولین شهرستانی معارفه و از تلاش های احمدتوکلی در مدت مسئولیت اش قدردانی شد.

بیژن پولادی که پیش از این بخشدار چمستان بود، دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات و دانشجوی دکترای جامعه شناسی است.

پیش از این، احمد توکلی مسوولیت فرمانداری نور را بر عهده داشت که به حکم استاندار، هم اکنون سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران را عهده دار شد.

برنامه های مدیریتی و اهداف بزرگ با تاسی از سبک زندگی شهدا محقق می شود

سیدمحمود حسینی پور در آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان نور افزود: امروز در موضوع اقتصاد راه های نرفته داریم، برای رسیدن به اهداف بزرگ در این بخش باید از سبک زندگی شهدا مانند شهید والامقام مهندس مصطفی چمران الگو بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: از زمان شکل گیری دولت مردمی سیزدهم تلاش های فراوانی در این استان صورت گرفت و تولید یک میلیون تن مرکبات را به پنج میلیون تن رساندیم، اگرچه زیرساخت های مربوط هنوز سنتی است.

استاندار مازندران یادآور شد: در این دولت مهم ترین راهبرد این بود که صادرات را بر اساس شاخص یعنی فراهم سازی زیر ساخت ها توسعه دهیم که شناسنامه دار کردن باغ ها از جمله آنها بوده است.

حسینی پور، صادرات مرکبات به چین را از جمله نمونه های این بخش برشمرد و گفت: سال گذشته ۷۰۰ میلیون دلار صادرات کشاورزی مازندران بود که در این دولت ارتقا پیدا کرد این در حالی است که در گذشته این رقم ۳۵۰ میلیون دلار تا ۴۰۰ میلیون دلار بود.

استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت های شهرستان نور، تصریح کرد: در شهرستان نور همه مسئولان امر باید مزیت های این منطقه را شناسایی و اولویت بندی کنند، وگرنه غیر از این اقدامات مشمول کارهای روزمرگی می شویم.

وی ادامه داد: مهم ترین راهبرد مدیران آن است که در هم افزایی با مسئولان محلی بن بست ها را باز کردند، به طور مثال سال گذشته حدود ۹۷ واحد تولیدی غیر فعال را به چرخه تولید بازگرداندیم و حتی به رشد حدود چهار درصدی در حوزه اقتصاد دست یافتیم.

مقام عالی دولت در مازندران اظهارامیدواری کرد در سایه هم افزایی، همراهی و برادری بتوان برای توسعه همه جانبه شهرستان نور تلاش کرد.

حسینی پور، تاکید کرد: همه باید به لحاظ فکری، عملی و نظری برای توسعه این شهرستان برنامه ریزی و تلاش کنند، نور مزیت های فراوانی دارد و بخش چمستان و تمدن چند هزار ساله نظیر بلده همه از مزیت های این منطقه است.

استاندار مازندران به ظرفیت های این استان در بخش های مختلف اشاره و اضافه کرد: باید برای جوانان فضای کسب و کار را فراهم کرد و در توانمند سازی ۵۰۰ روستا می توان از این ظرفیت برای اشتغال جوانان بهره برد.

به گفته وی سالانه شمار زیادی از فرهنگ دوستان علاقه مند به نیما یوشیج به روستای یوش می روند اما از این ظرفیت تاریخی برای کسب درآمدزایی استفاده نکردیم.

وی یادآور شد: امروز سرمایه گذاران زیادی آمده اند، سهم شهرستان نور در این بخش چه میزان است، باید زمینه را برای ایفای نقش سرمایه گذاران در توسعه اقتصادی فراهم کرد.

حسینی پور، اضافه کرد: یکی از سیاست های دولت محرومیت زدایی است و خوشبختانه نور در این حوزه خوب درخشید و دربخش توسعه زیرساخت ها کارهای عمرانی زیادی در این شهرستان انجام گرفته است.

مقام عالی دولت در استان مازندران در خصوص انتصاب فرماندار جدید نور، بیان کرد: فرماندار جدید نور از نیروهای متواضع، متشخص و اخلاق مدار است، امروز به دنبال مدیرانی هستیم که نوکری مردم را بکنند و در دل مردم باشند و بیژن پولادی در مشاغل پیشین نیز خوب درخشید.

2 دیدگاه دربارهٔ «مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نور باحضور استاندار مازندران»

انتصاب بجا و شایسته برادر ارزشی ، جوان توانمند و علم آموخته ، حاج بیژن پولادی را بعنوان فرماندار شهرستان نور تبریک عرض مینمایم و از استاندار محترم استان مازندران بدلیل این انتخاب درست بر مبنای شایسته سالاری تشکر و قدردانی بعمل می‌آورم ،
ارادتمند تان ، خ شهید مسعودی از لاریجان

سلام
عرض ادب و ارادت
انتصاب جناب پولادی راتبریک عرض نموده واز مسولین امر بخاطر انتخاب نیروی کاربلد ، انقلابی و ولایی تشکر می نمایم
مجید الهی جانباز ۷۰ درصد دکترای حقوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *