دسته‌ها
آرشیو خبری مازندران

مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری مازندران

حجت‌الاسلام محمد صادق اکبری رئیس کل پیشین دادگستری استان مازندران با حضور مسؤولان کشوری و استانی تودیع و عباس پوریانی به عنوان رئیس کل جدید این نهاد معارفه شد.

عکاس(خلیل دردانه و دریافتی) منبع: خزرنما

عباس پوریانی رئیس کل جدید دادگستری مازندران  در آئین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان، اظهار کرد: کرامت انسانی بسیار ارزشمند است و این کرامت از بدو خلقت توسط خداوند به او داده شد.

وی افزود: قرآن، کرامت ذاتی برای انسان قائل شده است و مسئولیت سنگینی به انسان داده شده است.

رئیس کل دادگستری مازندران، خاطرنشان کرد: خداوند به انسان، عقل و اندیشه داد و این تفکر، موجب نوآوری و نبوغ خواهد شد که باید در راستای خدمت به خلق استفاده شود.

این مسئول ادامه داد: خوش اخلاقی و خوش برخوردی بسیار مهم است و سرلوحه کار ما خوش اخلاقی است.

پوریانی بیان کرد: در سایه همدلی و وحدت می‌توانیم جزو استان‌های نمونه کشور بلکه منطقه باشیم.

رئیس کل دادگستری مازندران تأکید کرد: آنچه مهم است در کنار مردم بودن و خدمت به مردم است و باید همه در کنار یکدیگر امور را پیش ببریم.

این مسئول گفت: اگر نیت برای خدا باشد و هدف خدمت به خلق باشد خداوند کمک کار خواهد بود و بپذیرید قضاوت کار بسیار دشواری است.

پوریانی عنوان کرد: کوچک‌ترین غفلت، باعث تضییع حق می‌شود و باید در قیامت، پاسخگو باشیم.

وی اذعان کرد: کار قضاوت کار سختی است و دستگاه قضایی در کنار دستگاه امنیتی و انتظامی خواهد بود.

رئیس کل دادگستری مازندران اظهار کرد: دستگاه قضایی هرگز بدنبال آن نیست تا جرأت را از مدیران بگیرد و دستگاه قضایی در کنار مدیران است و ما از مدیران می‌خواهیم در حل مشکلات استان در کنار دستگاه قضایی باشند.

این مسئول ادامه داد: یکی از مشکلات عدیده استان موضوع تولید است و باید در این حوزه با رفع موانع و تسهیل‌گری به سمت بهبود پیش رویم.

پوریانی متذکر شد: قطعاً با مدیران متخلف قاطعانه و سخت برخورد خواهیم کرد و هرگز هیچ‌گونه اغماضی با مخلان امنیت نخواهیم داشت.

وی یادآور شد: قطعاً با هرگونه دست درازی به منابع طبیعی و سودجویان، قاطعانه و سخت برخورد خواهیم کرد.

رئیس کل جدید دادگستری مازندران، گفت: حضور در تمامی حوزه‌های قضایی، دیدارهای مردمی، تکریم ارباب رجوع، بررسی رسیدگی به دادرسی‌ها و استفاده از تجربیات همکاران و بازدیدهای سرزده و میدانی از جمله برنامه‌هایم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *