دسته‌ها
آرشیو خبری ساری مازندران

محفل انس با قرآن ویژه جامعه‌ ورزش و جوانان شهرستان ساری

محفل نورانی و معنوی انس با قرآن همراه با ضیافت افطار ویژه جامعه ورزش و جوانان شهرستان ساری به منظور توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، بهره گیری از فضای معنوی ماه مبارک رمضان و آموزه های قرآنی در بین نسل جوان و ورزشکار به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری در مسجد محمد رسول الله(ص) برگزار گردید.

عکاس(شهرام جلالی اوجامحله) منبع: خزرنما

دکترعلی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ،حسین دلیری معاون امور ورزش اداره کل، حجت الاسلام والمسلمین مهدوی سیرت امام جمعه بخش رودپی شمالی،عباددلیری رئیس اداره ورزش و جوانان مرکزاستان،نادری مسئول کانون بسیج ورزشکاران و روسا و نواب روسای هیات های ورزشی، وتلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری بین المللی، اجرای تواشیح ، حضور حافظان خردسال قرآن کریم ،برپایی نماز جماعت و افطاری از دیگر برنامه های محفل بزرگ قرآنی جامعه ورزش و جوانان شهرستان ساری بود.

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی سیرت عنوان کرد: ضرورت توجه و توسعه به فضای معنوی و حاکمیت ارزش‌های اخلاقی در بین ورزشکاران و جوانان، توجه به آموزه‌های دینی به همراه بسترسازی برای افزایش کارکردهای فرهنگی و ارزشی ورزش و در نهایت نیز ترویج تعالیم قرآنی از مهمترین اهداف برگزاری این مراسم می باشد.

امام جمعه بخش رودپی شمالی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این محفل صمیمی و معنوی خاطر نشان کرد: برگزاری چنین محافلی که از هر دو قشر ورزشکار و قرآنی در آن حضور دارند سبب تقویت همدلی و ارتقاء فرهنگ اسلامی در جامعه می شود.

در پایان ،ازمبین محمدی پارا وزنه بردار خوش آتیه ساروی که موفق به کسب قهرمانی در مسابقات آسیایی بحرین گردید با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای نقدی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *