دسته‌ها
آرشیو

مجمع سالیانه هندبال استان مازندران باحضور رئیس فدراسیون در ساری

مجمع سالیانه هندبال استان مازندران باحضور پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران ، کریمی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان و ورزشکاران در ساری برگزار شد.

عکاس(سید محمد کاظمی) منبع: خزرنما

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران در این مراسم اظهار کرد: اعتبار ورزشی ما مرهون پیشکسوتانی است که خود را وقف ورزش و‌ هندبال کردند. اگر امروز موفقیتی در آسیا و جهان برای هندبال به دست آمده، حاصل تلاش این بزرگواران است.

رئیس فدراسیون هندبال تأکید کرد: امروز فرصت را غنیمت شمردیم تا از خدمات این عزیزان تشکر کنیم و این رویه ادامه خواهد داشت.

حسن صفری رئیس هیات هندبال شهرستان ساری در مجمع سالیانه هندبال استان مازندران گفت: ورزش هندبال در مازندران از قابلیت و توانایی‌های بالایی برخوردار است که متأسفانه به دلیل مشکلات عدیده مالی این استعدادها روز به روز رو به کاهش است تا جایی که بسیاری از هیأت‌های ورزشی برای اعزام تیم‌های خود به مسابقات کشوری با مشکل رو به رو و از اعزام تیم‌ها خودداری می کنند.

در پایان بخش این مراسم دکتر پاکدل رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران،مسئولان، ورزشکاران و انبوه دوستان با حضور بر مزار زنده یاد حسن خوش شیوه بازیکن اسبق تیم ملی هندبال ایران، یاد و خاطره ش را گرامی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *