دسته‌ها
آرشیو خبری ساری فرهنگی مازندران

گردهمایی اعضای سازمان مردم‌نهاد “اهالی قلم شمال” در ساری

دومین گردهمایی اعضای سازمان مردم‌نهاد «اهالی قلم شمال» با حضور عالیه زمانی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در کانون شهید آوینی آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ساری برگزار شد.

عکاس(علی فروتن) منبع: خزرنما

عالیه زمانی در دومین گردهمایی اعضای سازمان مردم‌نهاد «اهالی قلم شمال» که در کانون شهید آوینی آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ساری با حضور پیشکسوتان تعلیم و تربیت استان و فرهنگیان جوان و اهالی رسانه برگزار شد، گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد علاوه بر اجرای طرح‌های ابلاغی از سوی وزارت، با رصد و پایش نیازهای استان می‌توانند در حوزه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی نقش آفرینی کنند و این موضوع نیز با هدفمند کردن اعتبارات و حمایت از سمن‌ها جهت اجرای برنامه ها‌ در دستور کار خواهد بود.

در این گردهمایی که عصر سه‌شنبه ۱۹تیرماه با موضوع هم‌اندیشی و گفتگوی سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه آموزش برگزار شد، نمایند مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مهمترین دغدغه حال حاضر جامعه، دغدغه فرهنگی است.

فرهنگیان و فرهیختگان، خانواده‌ها و افرادی که در حوزه آموزش و فرهنگ جامعه فعالیت دارند باید با رصد دقیق پژوهش‌های انجام شده البته از سوی موسسه‌ای علمی که معتبر باشد به سمت حرکت در مسیر آموزش شاخص های شهروند مطلوب به افراد جامعه از جمله دانش‌آموزان گام بردارند.

وی در پایان پس از قدردانی و با اشاره به اینکه اعضاء این سازمان مردم‌نهاد اهالی قلم شمال را فرهنگیان جوان برعهده دارند، گفت: آنچه در ماهیت تشکل‌ها وجود دارد ارتباط موثر با مردم است، لذا اجرای برنامه‌ها توسط جوانان فعال اجتماعی اثربخشی بیشتری خواهد داشت.

شایان ذکر است «سازمان مردم‌نهاد اهالی قلم شمال» از سال ۱۳۹۶ رسماً فعالیت خود را در حوزه‌های فرهنگی و آموزشی در سطح استان و شهرستان آغاز کرد.

2 دیدگاه دربارهٔ «گردهمایی اعضای سازمان مردم‌نهاد “اهالی قلم شمال” در ساری»

سلام، وقت بخیر
یک انجمنی به نام اهل قلم حوزویان ساروی چند سالی است که در قم و ساری فعال است. خوب است ارتباطی با این نهاد نیز داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *