دسته‌ها
آرشیو

دومین رزمایش گردان‌های امنیتی امام علی(ع) استان مازندران

دومین رزمایش گردان‌های امنیتی امام علی (ع) استان مازندران که در سطح شهرستان‌های جویبار، سیمرغ، بابلسر، بابل و قائمشهر برگزار شد.

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما

سردار سیاوش مسلمی در حاشیه برگزاری مرحله دوم رزمایش گردان‌های امنیتی امام علی (ع) استان که در سطح شهرستان‌های جویبار، سیمرغ، بابلسر، بابل و قائمشهر برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار بسیج در ساری، با اشاره به اینکه یکی از مولفه‌های قدرت نرم حضور میدانی آحاد بسیجیان در صحنه است، گفت: حضور بسیجیان در میدان‌های مختلف موجب آرامش و امنیت مردم است.

فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه با وجود بسیجیان امنیت پایدار برای مردم فراهم شده است، افزود: سپاه و بسیج جانشان را فدای مردم خواهند کرد و برای ایجاد امنیت پایدار و آرامش مردم تا آخرین قطره خون خود ایستاده اند.

سردار مسلمی در ادامه با تصریح بر اینکه هرگز به دشمنان ملت اجازه نخواهیم داد که خدشه‌ای به آرامش مردم وارد کنند، با تاکید اعلام کرد: امنیت خط قرمز سپاه و بسیج است.

سردار مسلمی با بیان این مطلب که مردم در برهه‌های مختلف پای نظام ایستادگی کردند و امروزه نیز شاهد ایستادگی و مقاومت مردم پای نظام وانقلاب هستیم، خاطرنشان کرد: وظیفه ما هم تامین امنیت پایدار مردم است.

فرمانده سپاه کربلا در پایان سخنان خودبا اشاره به اینکه برگزاری این رزمایش‌ها موجب شور و نشاط و همچنین نمایش اقتدار پایدار و قدرت نیرو‌های مسلح و بسیج است، گفت: این رزمایش‌ها باعث امیدواری ملت و از طرفی موجب نگرانی دشمنان انقلاب می شود.

یک پاسخ به «دومین رزمایش گردان‌های امنیتی امام علی(ع) استان مازندران»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *