دسته‌ها
آرشیو خبری ساری مازندران

تشییع پیکر “علی سینا رویگریان” خبرنگار پیشکسوت در ساری

مراسم تشییع و خاکسپاری خبرنگار پیشکسوت ؛مرحوم استاد “علی سینا رویگریان” با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان در آرامگاه ملامجدالدین برگزار شد.

عکاس(خلیل دردانه) منبع: خزرنما

روز گذشته روزنامه‌نگار باسابقه و شناخته شده مازندران و چهره پیشکسوت عرصه رسانه شمال کشور پس از تحمل یک دوره بیماری امشب در سن ۷۴ سالگی درگذشت.

به گزارش ایرنا، “علی‌سینا رویگریان” روزنامه‌نگار، ویراستار، دبیر و پیشکسوت حوزه خبر و رسانه مازندران که بیش از پنج دهه پیشینه فعالیت در این عرصه فرهنگی داشت، شامگاه دوشنبه در بیمارستان شفای ساری چشم از جهان فروبست.

رویگریان از نخستین دانش‌آموختگان علوم ارتباطات در مازندران بود که در کارنامه فعالیت بیش از پنج دهه‌ای او همکاری با تعداد زیادی از نشریات اعم از ماهنامه، فصلنامه، دوهفته‌نامه، هفته‌نامه و روزنامه دیده می‌شود.

او دانش‌آموخته مقطع کارشناسی رشته مطبوعات و رادیو و تلویزیون از دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران بود و سال ۱۳۵۶ نیز بورسیه یونسکو برای دوره تخصصی و کسب دیپلم تکنولوژی سمعی و بصری مرکز عالی آموزشی سازمان بین‌المللی کار در تورینو ایتالیا شد.

همکاری با نشریاتی همچون روزنامه “صبح امروز”، روزنامه “بشیر مازندران”، هفته‌نامه “قارن”، هفته‌نامه “هراز”، هفته‌نامه “پیک شمال”، دوهفته‌نامه “سرخرود”، ماهنامه “ارمون”، هفته‌نامه “تمشک”، روزنامه “خبر شمال” و هفته‌نامه “حس هفتم” و همچنین داوری در چند جشنواره رسانه‌ای نیز بخشی از فعالیت‌های سال‌های اخیر زنده‌یاد رویگریان است.

وی با وجود سابقه و سن بالا، همچنان به طور مستمر در عرصه رسانه چه به عنوان مشاور و دبیر و سردبیر و چه در جایگاه نویسنده انواع محتوای رسانه‌ای از جمله گزارش، یادداشت و تحلیل حضوری فعال داشت.

2 دیدگاه دربارهٔ «تشییع پیکر “علی سینا رویگریان” خبرنگار پیشکسوت در ساری»

درود بر شما…. تسلیت به جامعه رسانه‌ای استان و خانواده نازنین ایشون…. فقط اون تصویر از جنازه کفن‌شده متوفی می‌تونه بسیار تلخ و آزاردهنده باشه مخصوصا برای خانواده ایشون …. کاش میشد حذف بشه 🖤🙏😔

با احترام
سودابه محمدپور
خبرنگار

تسلیت به خانواده محترم مرحوم آقا سینا رویگریان و به جامعه رسانه ای استان مازندران

روح آقا سینا جان عزیزمان شاد باد و روحشان در آرامش ابدی باد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *