دسته‌ها
آرشیو خبری مازندران

بازدید مدیرعامل شستا از شرکت چوب و کاغذ مازندران و آنتی بیوتیک سازی ایران

مدیرعامل شستا کشور به همراه بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس از شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران و شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بازدید کرد.

عکاس(دریافتی) منبع:خزرنما

بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی کشور (شستا) با هماهنگی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود جهت بررسی و رفع مشکلات شرکت ها و بنگاه های اقتصادی زیر مجموعه شستا در ساری و میاندورود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی،طی اولین حضور بازیان در ساری و میاندورود، از شرکت های صنایع چوب و کاغذ مازندران، پگاه رزم آوران، آنتی بیوتیک سازی ایران و سایر شرکت های زیرمجموعه بازدید به عمل آمد و قابلیت ها و کمبود های این شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت‌.

نماینده مردم ساری و میاندورود مواردی از قبیل طرح توسعه شرکت آنتی بیوتیک سازی و رفع مشکلات ارزی شرکت، اعطای تسهیلات و توسعه و افزایش ظرفیت تولید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران، ایجاد کارخانه جات و واحد های صنعتی وابسته به تولیدات صنایع چوب و ‌کاغذ با احداث شهرک صنعتی و رفع مشکلات اشتغال جوانان در جنوب شهر ساری را از مدیرعامل شستا خواستار شد.

بابایی کارنامی به احداث دامداری مولد ۳ هزار راسی دام سنگین در منطقه پشرت بخش چهاردانگه اشاره کرد و افزود: با پیگیری های انجام شده، موانع مهم احداث این واحد رفع گردیده و با حمایت هلدینگ شستا، باقی موانع رفع و این واحد احداث و آغاز به کار خواهد کرد.

رئیس فراکسیون کارگری همچنین به پیگیری جهت راه اندازی معدن زغال سنگ کیاسر و پیگیری رفع مشکلات شرکت پگاه رزم آوران نیز اشاره کرد و افزود: مقرر گردید جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت ها با هلدینگ شستا در تهران انجام شده و تصمیم گیری های نهایی اتخاذ گردد.

رئیس مجمع نمایندگان استان در پایان ضمن تشکر از حضور دکتر بازیان مدیرعامل شستا در مازندران و مصوبات انجام شده در نتیجه سفر وی با اشاره به فعالیت های کشوری شستا در استان های مختلف اظهار کرد: انشالله بتوانیم با ظرفیت های بالای شستا، گام ها مهمی جهت رفع مشکلات شرکت ها و بنگاه های اقتصادی وابسته به هلدینگ برداریم‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *