دسته‌ها
آرشیو خبری مازندران

بازدید طلاب بسیجی مازندران از نمایشگاه دستاوردهای هوافضای سپاه

حضور کاروان راهیان پیشرفت طلاب بسیجی استان مازندران در نمایشگاه دستاوردهای هوافضای سپاه به همت سازمان بسیج طلاب سپاه کربلا برگزار شد

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما

 به همت سازمان بسیج طلاب سپاه کربلا، مرکز مدیریت حوزه های علمیه و همچنین مرکز خدمات حوزه های علمیه استان و با محوریت دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا، اردوی راهیان نور خانوادگی طلاب و روحانیون استان مازندران به مناطق عملیاتی غرب کشور از امروز ۱۹ تیرماه آغاز شد. 

در این اردو، مبلغین دینی استان علاوه بر بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در غرب کشور، از دستاوردهای صنعت موشکی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران دیدن کردند و از نزدیک با پیشرفت های علمی در این حوزه بیشتر آشنا شدند.

حجت الاسلام جعفر رعایتی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا ضمن تبریک ایام عید غدیر با اشاره به برگزاری اردوهای مختلف خانوادگی برای بسیجیان از جمله اردوی راهیان نور ،گفت: در طی یکی دوسال اخیر برنامه های مختلفی در راستای جهاد تبیین صورت گرفته که یکی از آن‌ها اردوی راهیان پیشرفت و دیدن دستاوردهای انقلاب از نزدیک برای بسیجیان و خانواده‌های محترمشان بود.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت جهاد تبیین در جامعه، افزود: عده ای خودفروخته و بریده از انقلاب به کمک دشمنان انقلاب آمدند تا انقلابی که ابرقدرتها را به زانو در آورده است را ضربه زده و به شیاطین و ابرقدرتهای در حال افول زر و زور دوباره قدرت دهند که البته موفق نخواهند شد.

 رعایتی ادامه داد:بازدید از مکان‌هایی که دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در آن به نمایش گذاشته شده ، مصداق خوبی برای جهاد تبیین است تا بتوان تبلیغات دشمنان انقلاب را خنثی کرد.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان این مطلب که نمایشگاه هوافضای سپاه میتواند گوشه ای از دستاوردهای امیدبخش صنعت دفاعی را در معرض عموم قرار دهد،تا مردم از نزدیک شاهد این دستاوردها باشند، خاطرنشان کرد: قدرت پهبادی و موشکی ایران از جمله دستاوردهای اقتدار آفرین انقلاب است که توانسته قدرت بازدارندگی برای کشور بدست آورد.

 رعایتی تصریح کرد: ایران اسلامی به جایی رسیده است که بزرگترین کشورهای نظامی حاضر به رویارویی نظامی با ایران نیستند چون توان و قدرت موشکی و سیستم دفاعی ایران را میدانند که اگر بخواهند اقدامی کنند، هستی خود را از دست می‌دهند‌.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا باتاکید براینکه هیچ کشوری مقابله نظامی با ایران را ندارد، و چنین اتفاقی نخواهد افتاد، خاطرنشان کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب در تخیل هیچ کشوری مقابله نظامی با ایران نمی گنجد.

 رعایتی دستاوردهای انقلاب را مایه آرامش و آسایش مردم دانست و گفت: طلاب بسیجی که در همه عرصه ها پیشقدم هستند در جهاد تبیین و انعکاس دستاوردهای انقلاب همیشه در عرصه حاضر بوده و به تکلیف خود عمل می‌کنند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا در پایان سخنان خود، یادآور شد: خدای دهه شصت ،خدای حال حاضر هم هست. در اوایل انقلاب که چیزی نداشتیم و با دست خالی با منافقین داخلی مقابله و در جنگ تحمیلی مقاومت و دفاع کردیم،نصرت الهی شامل حال ایران شد امروز نیز نصرت و یاری خدا با ملت ایران است که به چنین دستاوردهای بزرگ دست پیدا کردیم.

گفتنی است اعزام خانوادگی ۳۰۰ نفر از مبلغین دینی استان مازندران به غرب کشور در قالب کاروان راهیان نور در راستای گرامیداشت دومین کنگره ملی ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان مازندران است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *