دسته‌ها
آرشیو ساری

بازدید سرزده استاندار مازندران از اداره امور مالیاتی ساری

بدنبال بازدیدهای سرزده استاندار مازندران از دستگاه های اجرایی استان، سید محمود حسینی پور با همراهی رسانه ها، جهت بررسی از وضعیت خدمت رسانی به مردم به صورت سرزده از اداره امور مالیات های مرکز استان- ساری بازدید کرد. ‎

عکاس( محسن هدایتی بنیادآباد) منبع : خزرنما

سیدمحمود حسینی پور در حاشیه بازدید سرزده از اداره امور مالیاتی ساری با بیان این که جلوگیری از فرار مالیاتی به عنوان یک اصل مهم و انکارناپذیر باید از سوی مسئولان امر مورد توجه قرار گیرد، افزود: شناسایی کم سابقه هزاران مودی مالیاتی جدید نشان دهنده عزم همگانی برای توسعه اقتصادی استان است.
به گزارش ایرنا،وی خاطر نشان کرد : در سال های گذشته به طور متوسط حدود ۱۰ تا ۲۰ هزار مودی مالیاتی جدید در استان مازندران شناسایی می شد که این رقم با وجود گذشت چهار ماه از سال جاری به رقم قابل توجه ۶۰ هزار مودی رسیده است.
استاندار مازندران گفت : مردم مازندران در پرداخت بموقع مالیات طبق آمار و ارزیابی های صورت گرفته در کشور سرآمد هستند که باید کارکنان اداره کل امور مالیاتی در تمام سطوح باجدیت نسبت به تکریم این شخصیت های فرهیخته اقدام کنند.
حسینی پور ارزیابی پرونده های کاغذی را یکی از چالش های اساسی در رسیدگی امور مالیاتی عنوان و تاکید کرد : بررسی الکترونیک در پنجره واحد مشخص می تواند روند فرآیند کیفیت کار را بهبود بخشد.
وی با بیان این که کارکنان ادارات امور مالیاتی باید همواره صادقانه و عادلانه و با رویکرد مردمداری نسبت به تکریم ارباب رجوع اقدام کنند، تصریح کرد : تا جایی که امکان دارد مسئولان امر در دریافت مالیاتی با مودیان حقیقی و حقوقی همکاری های لازم را داشته باشند.
به گزارش ایرنا، استاندار مازندران به همراه تعدادی از مدیران ضمن بازدید از اداره کل امور مالیاتی از نزدیک در جریان اجرای خدمات ارائه شده به مردم شهرستان ساری قرار گرفت و با مراجعان در خصوص میزان رضایتمندی و نحوه ارائه خدمات گفت و گو کرد.
حسینی پور، ضمن ملاقات با کارکنان امور مالیاتی از میز خدمت و بخش های مختلف اداری نیز بازدید کرد.
طبق گزارش رسمی اداره کل امور مالیاتی مازندران، بیشترین میزان درآمد مالیاتی استان از ابتدای فروردین تا اسفند سال گذشته به ارزش چهار هزار و ۵۴۰ میلیارد تومان مربوط به سرفصل مالیات مستقیم بوده است. در این مدت همچنین ۲ هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان هم مالیات غیر مستقیم در استان جمع آوری شد.
مازندران از نظر میزان وصولی مالیات مستقیم و غیر مستقیم از ابتدای فروردین تا پایان اسفند سال ۱۴۰۰ جزو پنج استان برتر کشور بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *