دسته‌ها
آرشیو خبری مازندران

بازدید اصحاب رسانه از کارخانجات شهرک صنعتی چمستان نور

به‌مناسبت فرارسیدن گرامیداشت هفته بسیج، اصحاب رسانه حوزه‌اقتصادی، با هماهنگی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و سازمان بسیج رسانه مازندران، در قالب تور رسانه ای(راویان پیشرفت مازندران) از کارخانه صنایع کاغذ پاژ سلولز آریا به مدیریت جلال نوابی و جواد شاکری عضو هیأت مدیره و مدیر هلدینگ صنایع پاژ سلولز آریا، با حضور سید جواد حسینیان رییس بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا مازندران، عبدالمهدی حق شناس رییس بسیج رسانه مازندران برای شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و تبیین مشکلات موجود بازدید بعمل آوردند.

عکاس(خلیل دردانه) منبع: خزرنما

اردوی راویان پیشرفت در شهرک صنعتی چمستان نور به‌مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

به گزارش فارس ، در این اردوی یک‌روزه که به همت  سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مازندران و با همراهی سازمان بسیج رسانه استان برگزار شد، اصحاب رسانه از کارخانه کاغذ پاژ سلولز آریا فعال در حوزه تولید مواد اولیه کارتن بازدید کردند.

*برگزاری جام رسانه امید با هدف تجلیل از راویان رسانه‌ای

در ادامه عبدالمهدی حق شناس رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران ضمن اظهار امیدواری از پیشرفت این شرکت، اعلام کرد: در سازمان بسیج رسانه استان ۹ موضوع و ۹۳ برنامه را در هفته بسیج برگزار خواهیم کرد.

وی از برگزاری سومین یادواره شهدای ملی رسانه  و پنجمین یادواره شهدای رسانه مازندران را بابل، برگزاری جام رسانه‌ای امید (یک روز در یک شهرک با حضور خبرنگاران با بازدید از شرکت‌های مختلف که در پایان روز به بهترین خبر یا عکس جوایزی پرداخت خواهد شد و برندگان به تهران معرفی شده و در بازدید از مجموعه تولیدی شرکت خواهند کرد)، برگزاری جشنواره عکس بسیج و حوزه اقدام، برگزاری مسابقات ورزشی، تجلیل از پیشکسوتان، دعوت به حضور از نمایشگاه “مشق افتخار” در بوستان ولایت ساری که از ۳۰ آبان ماه جاری همراه با برگزاری جشن و مراسم همراه است در هفته بسیج جاری خبر داد.

* باید فعالان اقتصادی حمایت شود

سیدجواد حسینیان رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مازندران در جمع خبرنگاران، با اشاره به برنامه‌های شاخص بزرگداشت هفته بسیج در این سازمان، اعلام کرد: برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در هفتم آذر ماه در نکا، اولین یادواره شهدای نساجی مازندران در هشتم آذر ماه در شرکت نساجی قائمشهر، برگزاری اردوهای جهاد تبیین، رزمایش کمک های مومنانه، میز خدمت، رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی و حیدریون در مناطق کم برخوردار استان و غیره را خواهیم داشت.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت محصول کاغذ و لزوم انجام کارهای جدی در این حوزه عنوان کرد که امسال شاهد قراردادهای خوبی در حوزه تولیدات کتب درسی با مجموعه استان بودیم.

حسینیان ضمن برقراری ارتباط تلفنی با رئیس سازمان کارخانجات و بسیج کارگری کشور حین مصاحبه مطبوعاتی، قدردانی و این جمله که ( مازندران از جمله استان‌های پیش رو در حوزه رفع موانع تولید است) را به صمع و نظر حاضران رساند.

ریئس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مازندران با اشاره به اینکه این شرکت در زمان تحویل خرابه بود، ضمن گلایه از دست‌اندرکاران صنعتی و تولیدی و اینکه گاها اثر تحریم‌های داخلی از تحریم‌های خارجی بیشتر است، اضافه کرد: در مقابل شاهد مقاومت‌ها در جبهه جنگ اقتصادی هستیم.

به گفته وی انصافا بسیاری از سرمایه‌گذاران در حوزه تولید به فرموده رهبر انقلاب در حال جهاد با دشمنان اقتصادی هستند، مثل شرکت پاژ هم کم نیست، تقاضا و مطالبه ما دفاع از حق فعالان اقتصادی است کسانی که جلوی بزه‌های اجتماعی را می‌گیرند.

حسینیان در پایان خواستار حمایت بیشتر از مجموعه کاغذ شد و تاکید کرد که مطالبه ما کمک جدی و سریع‌تر برای حل مشکلات این شرکت‌هاست که کمک اصحاب رسانه در انتقال این خواسته  موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *