دسته‌ها
آرشیو خبری فرهنگی مازندران

ویژه برنامه “سوگ جمهور” در حوزه هنری مازندران

ویژه برنامه «سوگ جمهور» با حضور «محسن مومنی شریف» نویسنده و «مرتضی سرهنگی» پدر ادبیات پایداری ایران در سالن شهید باغبانی حوزه هنری برگزار شد.

عکاس(خلیل دردانه) منبع: خزرنما

این ویژه برنامه با نمایشگاه عکس «آخرین سفر» ویژه سفر رئیس جمهور به مازندران با آثاری از(محسن هدایتی بنیادآباد عکاس خزرنما) و ( محمد سطلانی مجاوری عکاس خبرگزاری صداو سیما)، معرفی کتاب «صبح شام» زندگی‌نامه شهید «امیر عبداللهیان»، رونمایی از سه اثر هنر‌های تصویری و آثار تجسمی، شعرخوانی، نقالی و سرود همراه است.

 قاسم عزیززاده گرجی- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در ویژه برنامه فرهنگی هنری «سوگ جمهور» که به میزبانی حوزه هنری استان برگزار شد با بیان اینکه خدمت به مردم راه ماندگاری افراد در طول تاریخ جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: دولت یک ماهه شهید رجایی در اذهان ملت نقش بسته است.
وی به تلاش های سردار شهید قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت برای دیده نشدن در قاب دوربین ها اشاره کرد و افزود: سیره عملی این شهید والامقام موجب دیده شدن ایشان شد.


عزیززاده گرجی به سیره عملی و اخلاقی شهید رئیسی اشاره کرد و گفت: رئیس دولت مردمی سیزدهم به گونه ای زیست که یاد و نام وی در دل ها و جان های ملت ایران و دیگر ملت های آزادی خواه دنیا ثبت و ضبط شد.
وی به خصیصه مردم داری شهید جمهور اشاره کرد و خاطرنشان شد: ایت الله رییسی خدمت به مردم و مدارا کردن با مردم در همه ی شرایط را به مدیران تاکید داشتند.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه هیچ شانی بالاتر از خدمت به مردم وجود ندارد، گفت: آیت الله رئیسی در سفرهای استانی به درستی خدمت به مردم را تصویر کردند.
وی با بیان اینکه کار شبانه روزی ایت الله رئیسی بی نظیر بود، افزود: رهبری شهید جمهور را فردی خستگی ناپذیر معرفی نمودند.
عزیززاده گرجی به رویکرد شهید رئیسی برای مردمی شدن امورات در تمامی حوزه ها اشاره کرد و گفت: تسهیل گری روند حضور مردم در فعالیت ها را دستگاه های اجرایی باید مورد توجه داشته باشند.
وی با بیان اینکه آیت الله رئیسی شعارهای انقلاب اسلامی را احیا کردند، ادامه داد: شهید رئیسی برسر اصول و مبانی انقلاب با کسی معامله نکرد.

عزیززاده گرجی برلزوم تبیین دستاوردهای سفرهای شهید رئیسی به مازندران تاکید کرد  و گفت: بهترین شیوه تبیین سیره این شهید خدمت بهره گیری از زبان هنر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *