دسته‌ها
آرشیو

نشست خبری فرمانده سپاه ناحیه ساری به مناسبت هفته بسیج

نشست خبری سرهنگ پاسدار سیدابراهیم شریفی فرمانده سپاه ناحیه ساری به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج برگزار شد.

عکاس(ابراهیم فلاح) منبع: آوای خزر

سرهنگ پاسدار سیدابراهیم شریفی، فرمانده سپاه ناحیه ساری، در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با اشاره به اینکه بسیج یادگار ماندگار امام خمینی(ره) است، گفت: بسیج درس ایثار، رشادت و شهادت به ملت ایران اسلامی و دیگر ملت های آزاده جهان داده است. کار فی سبیل لله و بی منت یکی از ویژگی های بسیج است، فرهنگ بسیجی برگرفته از اسلام ناب است و هرجا این تفکر رفته ملت ها بیدار شدند و در برابر زیاده خواهی سلطه، در عالم ایستاده اند.
به گزارش ایکنا از مازندران،شریفی از افتتاح ۱۲ خانه محروم در هفته بسیج امسال خبر داد و افزود: قریب به ۲ میلیارد تومان انواع لوازم التحریر تهیه و در مهر تحصیلی بین نیازمندان توزیع شد.
فرمانده سپاه ناحیه ساری با اشاره به اقدامات سپاه ناحیه ساری با اشاره به آبرسانی  ۲۰ روستا در بخش دودانگه، چهاردانگه و کلیجان رستاق ساری، خاطرنشان کرد: طرح قرارگاه محله مهدوی نیز برای رونق بخشیدن به مساجد با نقش محوری روحانیت و ائمه جماعات محل جهت رفع مشکلات محلات نیز در دست اجراست.
وی از برگزاری بیش از ۱۷۰۰ برنامه ویژه هفته بسیج در ساری خبر داد و یادآورشد: این برنامه ها در سطح پایگاه های مقاومت، محلات و مساجد برگزار می شود.
شریفی به فعالیت بیش از ۶۰۰ پایگاه مقاومت در سطح ساری اشاره و اذعان کرد: برنامه های اردویی، علمی، ورزشی، فرهنگی، علمی و… به همت این پایگاه ها در طول سال به ویژه در ایام هفته بسیج در سطح شهر و روستاها برگزار می شود.
فرمانده سپاه ناحیه ساری به اغتشاشات اخیر کشور و خیانت و خباثت عوامل داخلی استکبار با همراهی عیادی استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: به تعبیر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی این تهدیدها برای پیشرفت و توسعه ایران اسلامی فرصت تلقی می شود.
وی به کم کاری عده ای در حوزه تحقق منویات رهبری برای مدیریت فضای مجازی اشاره کرد و گفت: متاسفانه مدیریت فضای مجازی در اختیار ما نیست و  در اختیار دشمنان انقلاب اسلامی است؛ آن ها هستند که نظرشان را در این فضا  به کاربران  ایرانی تحمیل می کنند که باید با مدیریت فضای مجازی، توطئه های استکبار برای نوجوانان و جوانان تبیین شود.
شریفی با بیان اینکه انتظار ملت ایران اسلامی از مسئولان، خدمت صادقانه است، اظهار کرد: مردم نیازمند آسایش و رفاه هستند و این حق آن هاست و بنابراین باید برای تحقق نیازهای جامعه به خوبی و جهادی تلاش کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *