دسته‌ها
آرشیو

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مازندران در هفته فراجا

مراسم صبحگاه مشترک انتظامی استان مازندران به مناسبت هفته فراجا با حضور «حسینی‌پور» استاندار، سردار «مسلمی» فرمانده سپاه کربلا، سردار «میرزایی» فرمانده انتظامی استان و امیر «شفقت رودسری» فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزار شد.

عکاس(محسن هدایتی بنیادآباد) منبع: خزرنما

سردار “مرتضی میرزایی” در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با تبریک هفته فراجا و خیر مقدم به رئیس و اعضای شورای تامین استان، فرماندهان نیروهای مسلح، پیشکسوتان، خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران که در این مراسم شرکت کردند، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،وی افزود: امروز و در این مراسم مقدس صبحگاه فرصتی شد تا سربازان این نظام تجدید میثاق مجددی با فرمانده کل قوا داشته باشیم که بگوییم ما آماده ایم تا جان را برای این انقلاب و نظام فدا کنیم.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه ما در یک جنگ ترکیبی هستیم که در اصل پایه و اساس دین ما را هدف قرار دادند، تصریح کرد: دشمنان این نظام در زمان کنونی متعهد شدند که در برابر این نظام بایستند که به لطف پرودگاه به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

سردار میرزایی در ادامه اظهار کرد: در این جنگ ترکیبی علیرغم با توجه به مشکلاتی که هست سربازان این نظام در این میدان ماندند جان و خون خود را نثار کردند تا خدشه ای به این نظام و انقلاب وارد نشود و برای ما آنچه که مهم بود در این اتفاقات اخیر شاهد بودیم، جان نثاری و فدا شدن جان برای کشور بود.

وی با اشاره به وفاداری، پایداری، مقاومت و در صحنه ماندن همه نیروهای مسلح در اتفاقات اخیر، افزود: نیروهای نظامی و امنیتی با آمادگی کامل،اتحاد، همدلی و وحدت فرماندهی توانستند تمام توطئه‌های دشمنان را در نطفه خنثی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری”مدظله العالی” در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری نیروهای مسلح عنوان کرد: رهنمودهای حکیمانه، دلسوزانه، پدرانه و مدبرانه معظم له چون همیشه مسیر را برای ما شفاف کرد و حمایت های ایشان منجر به تزریق روحیه ای مضاعف شد.

سردار میرزایی در پایان با بیان اینکه آغوش امنیت پلیس پناه همه شهروندان است، تاکید کرد: همه تلاشمان را به کار می گیریم که بیش از گذشته به مردم خدمت کنیم و بتوانیم برای مردم امنیت و آرامش آفرین باشیم.

فراجا نهادی برآمده از متن مردم و انقلاب اسلامی است

استاندار استان مازندران در مراسم صبحگاه مشترک یگان های نظامی و انتظامی استان که به مناسبت هفته فراجا برگزار شد، گفت: فراجا نهادی برآمده از متن مردم و انقلاب اسلامی است و مورد حمایت همگان است .

سیدمحمود حسینی پور در مراسم صبحگاه مشترک یگان های نظامی و انتظامی استان که به مناسبت هفته فراجا در ستاد انتظامی استان برگزار شد، با گرامی داشت هفته فراجا، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی براین که بزرگترین وظیفه انتظامی حفظ ارزش های انقلاب اسلامی است، گفت: حفظ امنیت اجتماعی در جامعه اسلامی وظیفه ای بسیار سنگین و مهم است که بر عهده کارکنان انتظامی گذاشته شده است.

استاندار مازندران، از سازمان انتظامی به عنوان یکی از ستون های استوار امنیت کشور یاد کرد و با شاره به نقش برجسته پلیس در سال های اخیر، اظهار داشت: فراجا نهادی برآمده از متن مردم و انقلاب اسلامی است که با تکیه بر اخلاق و صلابت و اقتدار در کنار سایر دستگاه های امنیتی نقشی اثرگذار در تامین امنیت پایدار کشور دارد.

حسینی پور با اشاره به ماموریت های فراجا و اقدامات ارزنده کارکنان انتظامی در مواجهه با آسیب های اجتماعی، تصریح کرد: امروز پلیس از نظر افکار عمومی به لحاظ ایجاد امنیت روانی و برقراری نظم و امنیت جامعه از جایگاه والا و ویژه ای در دنیا برخوردار و مورد حمایت همگان است .

مقام عالی دولت در استان مازندران، در ادامه خاطرنشان کرد: امروز دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران با توطئه های متعدد و فتنه های متنوع کشور را هدف قرار دادند و پلیس ما را نشان گرفته اند و این نشان از درستکاری و اثرگذاری این دستگاه مهم امنیتی در کشور را دارد .

وی، با اشاره به فرمایشات بنیانگذار کبیرانقلاب مبنی بر این که؛ وقتی دشمن شما را هدف قرار می دهد بدانید که مسیر صحیح و مسیر درست شهدای انقلاب اسلامی را در پی گرفتید، خاطرنشان کرد: اگر پلیس جمهوری اسلامی امروز مورد نشان دشمنان قرار گرفته است بدانید که مسیر درست را در پیش گرفته اید.

استاندار مازندران با بیان این که امروز ما در یک جنگ تمام عیار دشمن قرار گرفته ایم، گفت: امروز نظام با پیشرفت های متعددی که با محوریت امامین انقلاب در اوج قله های بزرگ ارزشی دنیا قرار گرفت و توانست دل مردمان آزاد جهان را تسخیر کند .

رئیس شورای تامین استان در ادامه با اشاره به توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام در یک ماه گذشته، بیان کرد: آشوبگران، فتنه گران و اغتشاشگران همواره مورد حمایت دولت های استعمار بودند و این نشان دهنده عمق نگرانی دشمن از مسیر صحیح شما عزیزان است.

حسینی پور با بیان این که دستگاه انتظامی در خط مقدم مقابله با جنگ همه جانبه دشمن قرار دارد، تصریح کرد: کار شما امروز سخت تر از دفاع مقدس است، در دفاع مقدس دشمن کاملا مشهود بود ولی در فتنه‌های داخلی پیدا کردن مسیر حق و حرکت کردن در مسیر درست با توجه به تبلیغات رسانه های غربی علیه کشور بسیار سخت و دشوار است.

وی با اشاره به این که در این جنگ همه باید مجهز به سلاح بصیرت باشند، اظهار داشت: شما کارکنان فراجا به لطف و عنایت الهی با بصیرتی که از خودتان نشان داده ایدنمره قبولی را از آن خود کرده اید .

استاندار مازندران با اشاره به فتنه گری های دشمن در حوادث اخیر، اظهار داشت: بر اساس آن چیزی که در تحقیقات عناصر دستگیر شده هویدا شد، دشمن با یک برنامه ریزی پیچیده امنیتی تلاش کرد در این مقطع حساس که جمهوری اسلامی در حال پیشرفت است ، نگذارد کشور به موفقیت دست یابد.

حسینی پور با بیان این که، جمهوری اسلامی ایران حکومتی مردمی است که با محوریت امام انقلاب شکل گرفته و مردم ارزش های این نظام را پذیرفته و قبول دارند، گفت: آنچه که امروز با آن مواجه هستیم جریانی ساخته معاندان و منافقین داخلی و کسانی است که قصد دارند صفوف منسجم مردم ایران را به هم بریزند .

این مقام مسئول استان با بیان این که مردم پای ارزش‌های انقلاب ایستاده اند، گفت: مردم با بصیرت ما علیرغم همه مشکلاتی که در جامعه وجود دارد هرگز حاضر نیستند با جریانات هدفمندی که اهداف اصلی انقلاب را هدف قرار داده اند در یک جبهه قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *