دسته‌ها
آرشیو خبری ساری مازندران

مراسم بهره برداری از ۱۲۹ پروژه مخابراتی مازندران در رزمایش شهید جمهور

۱۲۹ پروژه مخابراتی استان در رزمایش تخصصی شهید جمهور و در راستای کنگره ۱۴۵۰۰ شهید مازندران به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

عکاس(خلیل دردانه) منبع: خزرنما

سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا در آئین افتتاح پروژه‌های مخابراتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: در این رزمایش ۹ پروژه در حوزه مخابرات در ۱۲۹ نقطه شهری و روستایی افتتاح می‌شود.

به گزارش مهر، فرمانده سپاه کربلا مجموع اعتبارات هزینه شده را بیش از دو هزار میلیارد ریال بیان کرد و گفت: کارهای بسیار بزرگی داخل سرویس ساخت استان مازندران انجام شده است.

سردار مسلمی گفت: در حوزه زیرساخت مخابرات انقلابی در استان مازندران صورت گرفته و میزان برخورداری مردم استان از اینترنت ۱۳۷ درصد است.

آغاز نهضت جهادی فیبر نوری

مجید سلطانی مدیرعامل مخابرات ایران نیز با بیان اینکه برای رشد و تحقق تولید باید تمام بازیگران این عرصه تقویت شوند، ادامه داد: نهضت جهادی توسعه فیبر نوری در کشور آغاز شد.

علی نوروزی مدیرعامل مخابرات مازندران نیز با بیان اینکه طی سه سال اخیر به اندازه بیش از ۱۰ سال کار شده است، افزود: در دو سال گذشته با بهره برداری از  ۵۲۱ سایت مخابراتی پوشش استان به بیش از ۹۸ درصد رسید.

وی گفت: اقدامات مؤثری را در جهت پوشش روستا به فیبر نوری انجام دادیم ودر سال جاری ۳۱۵ کیلومتر فیبر نوری در در قالب طرح نجما در استان استان اجرا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *