دسته‌ها
آرشیو خبری

رویداد کارگاهی شهید شهرکی در مازندران

رویداد کارگاهی شهید شهرکی در مازندران به میزبانی شهرهای چالوس و بابل برگزار شد.

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما

حجت الاسلام درخشنده با تاکید بر اهمیت برگزاری دوره های کارگاهی ویژه مبلغین ، بیان داشت : رویداد شهید شهرکی با رویکرد توانمند سازی امامان جماعات و ارکان مسجدهای شاخص استان و محلات مورد هدف وزارت کشور در شهرهای بابل و چالوس برگزار شد .
وی ادامه داد : این دوره در ادامه دو رویداد قبلی شهید آرمان و شهید اصلانی در قم و فریدونکنار روز شنبه 29 در چالوس و تا عصر روز یکشنبه 30 اردیبهشت در بابل در حال برگزاری است .
معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه نشست بعدی این دوره در مشهد برگزار خواهد شد ، خاطر نشان کرد: این سومین دوره ازاین رویداد آموزشی با هدف توانمند سازی روحانیون است که به صورت کارگاهی برگزار می شود.
وی با اشاره به لزوم هدفمندسازی دوره های آموزشی بر اساس راهبردهای فرهنگی و اجتماعی در محلات ، تصریح کرد : این دوره ها در مسیر حل مسایل محله و رفع مشکلات آسیب های اجتماعی محلات و بدنبال ارتقا و پیشرفت جامعه هدف است .
حجت اسلامی درخشنده ادامه داد این نشست با حضور استاتیدی از بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی با حضور بیش از 150 نفر از مبلغین و ارکان مساجد در شهرهای چالوس و بابل برگزار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *