دسته‌ها
آرشیو خبری رشت گیلان

رزمایش اقتدار بسیجیان در رشت

همزمان با هفته گرامیداشت بسیج و در آستانه پنجم آذرماه روز بسیج مستضعفین (تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸)، رزمایش باشکوه اقتدار ۶ هزار نفره اقشار مختلف بسیجیان سلحشور سپاه ناحیه مرکزی رشت با سخنرانی سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجموعه ورزشی شهدای این شهرستان برگزار شد.

عکاس( امیرصالح غنجی)منبع:پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا

در رزمایش اقتدار ۶ هزار نفره بسیجیان سپاه ناحیه مرکزی رشت که در مجموعه ورزشی شهدای این شهرستان با حضور خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر نیز همراه بود، تعدادی از بسیجیان نمونه در حوزه‌های مختلف با حضور استاندار گیلان، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نمایندگان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان استان تجلیل شدند.

اجرای سرودهایی با مضمون حمایت از فلسطین توسط نوجوانان بسیجی و رونمایی از سرود شعله موشکها، اجرای ورزش باستانی و زورخانه ای، حرکات رزمی و شکستن اجسام سخت توسط ورزشکاران بسیجی و به نمایش درآمدن حرکات امدادی توسط آتش نشانان از برنامه‌های این رزمایش باشکوه بود.

یک پاسخ به «رزمایش اقتدار بسیجیان در رشت»

گله ی من از قانون و قوانینی است که افراد فقیر ملزم به رعایت و افراد دیگر می‌توانند به هر دلیلی و معرفی کردن خود به چهره ملی و غیره خود را ملزم به رعایت قانون تصویب شده نمی دانند و نمی بینند
و متاسفانه ریشه در هر اداره جاتی دوانیده و رشد کرده اند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *