دسته‌ها
آرشیو خبری ساری مازندران

جلسه شورای اداری شهرستان ساری باحضور رئیس کل دادگستری مازندران

جلسه شورای اداری مرکز استان به ریاست نوبخت فرماندار مرکز استان و با حضور حجت الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری استان، حجت الاسلام اصغری رئیس سازمان هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، سرهنگ شریفی فرمانده سپاه ناحیه ساری، قبادی شهردار ساری، مرادی رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، معاونین فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، بخشداران شش گانه، شهرداران، رؤسای شورای اسلامی بخش و رؤسای دستگاه های اجرایی مرکز مازندران برگزار شد.

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما

محمدعلی نوبخت در جلسه شورای اداری شهرستان ساری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰شهید شهرستان ساری و با تسلیت شهادت بیش از دوازده هزار فلسطینی و محکوم سازی جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و تبریک هفته کتاب، کتابداری و کتابخوانی گفت: تفکر بسیجی، ندای حق طلبی در جهان است و بعنوان ملجا و مامن مستضعفان و نهادی برای بسطِ گفتمان انقلاب اسلامی است.

مقام عالی دولت در مرکز مازندران با بیان اینکه دولت مردمی سیزدهم با پیروی از فرهنگ بسیجی به دنبال گره‌گشایی از مشکلات و خدمت خالصانه به مردم است افزود: تفکر و گفتمان بسیجی، مظهر عظمت ملت و حافظ ارزش های ناب انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه با بیان اینکه اندیشه عاشورایی حضرت زینب (س) نمونه ای بی بدیل از جهاد تبیین عملی برای همیشه تاریخ بشریت است افزود: آن یگانه بانوی عدل و اخلاق در پرتو نهضت پاکِ حسینی ریشه یزیدیان زمان را خشکاند و به همگان آموخت که می توان حجب، حیا و عفاف زنانه را تبدیل به عزتی مجاهدانه کرد.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه با تاکیدات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله تعالی) مبنی بر تحقق چهارکلیدواژه امنیت، رقابت، سلامت و مشارکت، آن را سرلوحه برگزاری انتخابات قرار می دهیم تا انتخاباتی در خور شان مردم با رعایت ضوابط و رعایت حقوق مردم و امانتداری صورت بگیرد افزود: مشارکت در انتخابات اصل و قله کار است و باید فضا را برای حضور همه سلایق در عرصه انتخابات فراهم آوریم.

رئیس شورای اداری شهرستان ساری در ادامه با اشاره به تکمیل نهایی ۸۰ پروژه از ۳۰۰ پروژه نیمه تمام و برجامانده از قبل در طول ۶۷۳ روز گذشته اشاره کرد و با تاکید بر اینکه از پیگیری پروژه های نیمه تمام هراسی نداریم افزود: در سایه همدلی و هم افزایی و پرهیز از توهین و تخریب می توان ساری را به جایگاه اصلی خود رساند.

محمدعلی نوبخت در ادامه بر لزوم مشاکت همه جانبه دستگاه‌های اجرایی جهت برگزاری باشکوه و ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان تاکید کرد و افزود: بیش از ۲۰۰۰ برنامه شاخص در هفته بسیج در سطح شهرستان ساری انجام خواهد شد و تمامی دستگاه های اجرایی باید برنامه های شایسته ای را در جهت تبیین و گرامیداشت این هفته در دستور کار خود قرار دهند.

در پایان با حضور فرماندار مرکز استان از سرکار خانم سلیم بهرامی کتابدار نمونه شهرستان ساری، سرکار خانم بارانا انداز سفیر کتابخوانی شهرستان ساری، سرکار خانم قاسمیان پرستار نمونه شهرستان ساری و آقای هاشم نظری مسئول پایگاه بسیج نمونه شهرستان ساری تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *