دسته‌ها
آرشیو

جلسه ستاد یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی مازندران

اولین جلسه ستاد یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی استان مازندران برگزار شد و از نشان و یادمان شهدای کارگری و کار فرمایی رونمایی شد.

عکاس(دریافتی) منبع: خزرنما


اولین جلسه ستاد یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی استان مازندران با حضور علی باقری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران، سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلای مازندران، معاونین اداره کل، روسای تشکل های کارگری و مدیران حوزه بسیج کارگری استان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

یادواره شهید شاخص کارگری کشوری شهید گرانقدر نوروزعلی یزدانخواه با دو محوریت به میزبانی فریدونکنار در هفته دفاع مقدس و مراسم ملی نیز در سالروز شهادت این شهید والامقام برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا گفت: یادواره شهید شاخص کارگری کشوری شهید گرانقدر نوروزعلی یزدانخواه با دو محوریت به میزبانی سپاه ناحیه فریدونکنار در هفته دفاع مقدس و مراسم ملی نیز در سالروز شهادت این شهید والامقام برگزار خواهد شد.
حسینیان خاطرنشان کرد: ساخت مستند و فیلم برای شهید یزدانخواه، تهیه کتاب صوتی، چاپ مجدد کتاب شهید، ساخت سردیس شهید، تبلیغات محیطی و… از دیگر برنامه های مهم در دست اقدام است.
دبیر ستاد یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی استان در پایان اظهار داشت: باید بتوانیم هر چه بهتر و بیشتر شهدای قشر زحمتکش کارگر را به جامعه کارگری و مردم معرفی نماییم، شهدا و ایثارگرانی که هم در هشت سال دفاع مقدس در خط اول مقدم بودن و هم در جنگ نابرابر اقتصادی امروز گوش به فرمان ولایت ایستاده اند .
سرهنگ برمر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار نیز در این جلسه با اشاره به اینکه شهید یزدانخواه و خانواده ایشان حق زیادی بر گردن ما دارند، گفت: ۵ شهید از بیت یزدانخواه تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.
وی با اعلام اینکه شهید نوروزعلی یزدانخواه یک کارگر بود که از همه چیز خود گذشت و ایثار کرد، افزود: جبهه کار و تولید یک جبهه مقدس است و کارگران مدافعان حرم اقتصادی در این جبهه هستند و تولید خط مقدم این جبهه قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، اولین جلسه ستاد یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی استان مازندران با حضور علی باقری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران، سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا ، سرهنگ برمر فرمانده سپاه فریدونکنار ، معاونین اداره کل کار ، روسای تشکل‌های کارگری و مدیران بسیج کارگری استان در محل سالن جلسات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز در این جلسه با اشاره به اینکه ما مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم، گفت: باید با همدلی، هم افزایی و تعامل گام بزرگی در جهت ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت در استان و کشور عزیزمان برداریم.
علی باقری با اعلام اینکه وجود تفکر فرهنگ ایثار و فداکاری در بین مردم سبب شده است که این نظام مقدم در سخت ترین شرایط نیز پا برجاست، تصریح کرد: باید طوری کار و رفتار داشته باشیم تا شرمنده شهدا نشویم.

  • شهید یزدانخواه افتخار ملی و استانی برای همه است
    رئیس ستاد یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی مازندران ایثارگری های شهدا و ایثارگران سبب شده است که مسئولین ارائه خدمت به مردم شریف این سرزمین اسلامی را وظیفه خود بدانند.
    وی با بیان اینکه مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مازندران از هیچ کوششی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دریغ نخواهد کرد، ادامه داد: شهید یزدانخواه یک افتخار ملی و استانی برای همه ماست و یادواره این شهید گرانقدر باید به بهترین نحو برگزار شود.
    باقری بهترین شرکای اجتماعی در استان را تشکل های کارگری اعلام کرد و افزود: تعامل خوبی با تشکل ها داریم و باید خدمات ویژه ای به این قشر خدوم ارائه کنیم.
    مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: کارگران به عنوان بازوی جهش تولید و نیروی مولد، یکی از مهمترین طبقات اجتماعی و اقتصادی کشور هستند که با وجود تمام تنگناها از هیچ کوششی برای شکوفایی و پیشرفت ایران دریغ نمی‌کنند.

گفتنی است، در این مراسم از لوگو و یادمان شهدای کارگری و کارفرمایی استان مازندران رونمایی شد.
در پایان احکام مسئولیت اعضای ستاد یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی استان مازندران اهداء و ابلاغ گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *