دسته‌ها
آرشیو فرهنگی

تشییع پیکر شهید رمضانعلی میرزایی در شهر زیراب سوادکوه

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید رمضانعلی میرزایی در شهر زیراب با حضور پرشور مردم سوادکوه برگزار گردید و در روستای پیرنعیم سوادکوه به خاک سپرده شد.

عکاسان(حوا احمدی) مهر -(حسین قاسمی) بلاغ مازندران

چشم انتظاری ۳۸ ساله به پایان رسید و پیکر مطهر شهید دفاع مقدس، رمضانعلی میرزایی به آغوش مادر و خانواده‌اش بازگشت.

پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده «رمضانعلی میرزایی» با حضور مردم شهیدپرور و قدرشناس از سپاه سوادکوه تا روستای پیرنعیم بخش زیرآب تشییع و در گلزار شهدای این روستا خاکسپاری شد.

مراسم وداع با پیکر مطهر این شهید با حضور مردم ولایتمدار شهرستان سوادکوه و خانواده‌های معزز شهدا در آستان مقدس امامزاده عبدالحق (ع) زیراب برگزار شد.

همچنین مردم استان مازندران در مراسمی که در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان برگزار شد، با پیکر مطهر شهید «رمضانعلی میرزایی» وداع کردند.

شهید «رمضانعلی میرزایی» اهل روستای پیرنعیم شهرستان سوادکوه است که در اسفند سال ۱۳۶۳ در منطقه جزیره مجنون (شرق دجله)، در عملیات بدر به فیض شهادت نائل آمد و حالا بعد از سال‌ها جاویدالاثر بودن پیکر مطهرش شناسایی، و چشم انتظاری‌های ۳۸ ساله‌ی مادر زینبی اش به پایان رسیده است.

خبر بازگشت شهید «رمضانعلی میرزایی» با حضور سردار «سیاوش مسلمی» فرمانده سپاه کربلا و جمعی از مسئولین شهرستان سوادکوه به خانواده‌اش اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *