دسته‌ها
آرشیو خبری ساری مازندران

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ساری (سری دوم)

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ در شهر ساری همزمان با سراسر کشور آغاز شد.محمدعلی نوبخت فرماندار شهرستان ساری با حضور در شعبه اخذ رای “دبستان هیئت امنایی شهید مرادی کوی ترک محله” رای خود را به صندوق انداخت.

عکاس(محسن هدایتی بنیادآباد) منبع: خزرنما

مرحله پایانی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح امروز در مازندران آغاز شده و حامیان چهار نامزد حاضر در انتخابات تا پایان مدت رأی‌گیری با حضور در شعب اخذ رأی سرنوشت مدیریت اجرایی کشور برای چهار سال آینده را تعیین می‌کنند. در این خبر که تا اعلام نتیجه انتخابات به‌روزرسانی می‌شود همه رخدادهای مهم انتخاباتی مرتبط با انتخابات امروز در مازندران را می‌توانید مشاهده کنید.

به گزارش ایرنا، سه هزار و ۲۲۸ شعبه اخذ رأی در سراسر مازندران امروز برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پذیرای رای‌دهندگان هستند تا رأی‌ ۲ میلیون و ۴۷۸ هزار و ۲۴۴ مازندرانی واجد شرایط و مسافرانی که در این استان قصد شرکت در انتخابات دارند به صندوق‌ها انداخته شود.

برای انتخابات امروز ۲ هزار و ۵۴۲ شعبه ثابت و ۶۸۶ شعبه سیار در نظر گرفته شده که حدود ۶۰ درصد این شعب معادل بیش از یک‌هزار و ۷۷۰ شعبه در روستاهای استان مستقر است.

ساعت ۸:۰۰ | فرآیند رای‌گیری در مازندران آغاز شد

فرآیند رأی‌گیری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح با باز شدن درهای ۲ هزار و ۵۴۲ شعبه ثابت و آغاز به کار ۶۸۶ شعبه سیار که برای این استان در نظر گرفته شده است، آغاز شد.

به گزارش ایرنا، چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که به دلیل شهادت رئیس‌جمهور در سانحه سقوط بالگرد یک سال زودتر از موعد مقرر برگزار می‌شود، پس از حدود یک ماه برنامه‌ریزی فشرده وزارت کشور و ستادهای انتخابات استان‌ها صبح امروز -جمعه- به مرحله پایانی یعنی رأی‌گیری رسید.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی وزارت کشور امروز -جمعه- چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح آغاز شد و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت که مهلت ۱۰ ساعته تعیین شده برای حضور در شعب اخذ رای با نظر وزارت کشور قابل تمدید است.

بنا به اعلام ستاد انتخابات مازندران برای برگزاری انتخابات امروز سه هزار و ۲۲۸ شعبه اخذ رأی شامل ۲ هزار و ۵۴۲ شعبه ثابت و ۶۸۶ شعبه سیار تدارک دیده شده است که با فعالیت حدود ۶۰ هزار نفر عوامل اجرایی رأی‌های مردم استان را جمع‌آوری می‌کند.

ساعت ۸:۱۰ | دیار علویان عطر حضور حماسی گرفت

ملت بزرگ ایران اسلامی بار دیگر در معرض آزمونی دیگر در مرحله‌ای خاصی از شرایط سرنوشت کشور قرار گرفت، با نواختن زنگ آغاز چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، دیار علویان رنگ لعاب دیگری پیدا کرد و قابش بوی عطر حضور حماسی مردم گرفت تا همچون گذشته در چله دوم انقلاب تاریخ‌سازی کند.

شهرهای مازندران اکنون در شعله های حضور مردم حماسه ساز غوطه ور است تا حماسه‌های کم‌نظیر تاریخ را رقم زنند و دسته‌های حضور مردم چشم های دشمنان را کور و گوش‌های آنان را کر و عظمت ایران در طاق آسمان بر سر کرده است، امروز صفحه تاریخ نیز رقم دگری را تمرین کرد و حضور چشمگیر دگری را تضمین کرد. تا ولایت هست حضور مردم پشت در پشت هم صف اندر صف کشیده است و دست های الهی بر سینه های ملت نشسته است.

بنا به گزارش‌های دریافتی از خبرنگاران ایرنا در سراسر استان در همه جای شهرهای دیار علویان شوری برپاست شوقی برجا است تا با حضور گسترده‌شان زیباترین تابلوی حماسه حضور را در کارنامه انقلاب اسلامی ثبت و ضبط کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *