دسته‌ها
آرشیو

افتتاح پروژه‌های پست مازندران با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست

پروژه‌های پست استان مازندران با حضور محمود لیایی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در ساری افتتاح شد.

عکاس(ابراهیم فلاح)منبع:آوای خزر

با حضور معاون وزیر ارتباطات؛ پروژه توسعه مرکز تجزیه مبادلات پست مرکز استان مازندران افتتاح شد.

محمود لیایی مدیرعامل شرکت ملی پست در مراسم افتتاح طرح توسعه مرکز تجزیه و مبادلات مرکز استان مازندران با بیان اینکه پست کشور از جایگاه ویژه ای در توسعه اقتصادی و اجتماعی و همچنین جلوگیری از آسیب های اجتماعی برخوردار است گفت: برای رسیدن به این مهم نیازمند گسترش بیشتر زیرساخت ها و افزایش منابع توسعه یافته هستیم.
وی به پروژه احداث سورتینگ هوشمند در پست استان اشاره کرد و افزود: مازندران از ظرفیت و ترافیک بالای پستی برخوردار است که احداث سورتینگ هوشمند را کاملا توجیه پذیر می کند.
در این مراسم محسن بخشی مدیرکل پست مازندران نیز در این مراسم با اشاره به مشکلات نیروهای پستی گفت: ارتقای جایگاه شغلی و حقوق معیشتی یکی مهم ترین دغدغه نیروهای پست بخصوص نامه رسان ها است که توجه ویژه شرکت را می طلبد.
وی همچنین به فعال سازی نمایندگی های پستی غیرفعال بخصوص در حوزه روستایی اشاره کرد و و افزود: برخی روستاها از ترافیک بالای پستی برخوردار هستند و این نیازمند فعال سازی برخی دفاتری بود که پیشتر غیرفعال شده بودند.
بخشی وضعیت جسمانی کارکنان پست را به واسطه شرایط جغرافیایی مازندران نامناسب توصیف کرد و گفت: توجه به این مسئله به خصوص در حوزه بیمه ای می تواند بخش بزرگی از مشکلات این قشر زحمتکش را برطرف کند.
در ادامه پروژه توسعه مرکز تجزیه و مبادلات پست مرکز استان با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد که این پروژه ٣۵٠ متر به وسعت مرکز با هدف کاهش بار ترافیکی افزوده است.
همچنین کلنگ ساخت ساختمان اداره پست شهرستان میاندرود نیز در شهر سورک بر زمین زده شد. پیش از این شهرستان میاندرود و شهر سورک تنها از نمایندگی پست برخوردار بود. ساختمان جدید قرار است در 6 طبقه و با بروزترین تجهیزات و فناوری در حوزه پست ساخته شود. این ساختمان با پیش بینی اعتبار ٢۵ میلیارد تومان از محل اسناد خزانه قرار است ظرف مدت ٢ سال ساخته شود.
شایان ذکر است در این مراسم از فرش دستبافی که به مناسبت روزجهانی پست با طرح لوگوی اتحادیه پستی جهانی توسط یک هنرمند مازندارنی خلق شده است، رونمایی شد.
این اثر هنری در حاشیه نشست مجمع اتحادیه جهانی پست که از تاریخ 25 مهر لغایت 6 آبان در مقر اتحادیه واقع در برن سوئیس برگزار می شود، از سوی ایران به اتحادیه جهانی پست اهدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *